AdanaLi ResMi Fan SiteSi..!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AdanaLi ResMi Fan SiteSi..!!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

3.Bölüm Replikleri

4 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir
Anonymous

3.Bölüm Replikleri Empty
MesajKonu: 3.Bölüm Replikleri   3.Bölüm Replikleri I_icon_minitimePaz Ara. 07, 2008 8:44 pm

İdil:Hanfendi kız arkadaşınız mı?
Yavuz:Yok kendisi benim büyük halam oluyor..
Misafir
Misafir
Anonymous

3.Bölüm Replikleri Empty
MesajKonu: Geri: 3.Bölüm Replikleri   3.Bölüm Replikleri I_icon_minitimePaz Ara. 07, 2008 8:44 pm

İdil:Çok az kaldı Maraz Ali...Seni yakalıp içeri tıkmama çok az kaldı..
Misafir
Misafir
Anonymous

3.Bölüm Replikleri Empty
MesajKonu: Geri: 3.Bölüm Replikleri   3.Bölüm Replikleri I_icon_minitimePaz Ara. 07, 2008 8:45 pm

Ali:Ayşegül..
Ayşegül:Hoşgeldin abicim...
Ali:Ne öğreneceksin bizden?
Ayşegül:Hırsızlık..
Misafir
Misafir
Anonymous

3.Bölüm Replikleri Empty
MesajKonu: Geri: 3.Bölüm Replikleri   3.Bölüm Replikleri I_icon_minitimePaz Ara. 07, 2008 8:46 pm

Yavuz:Yeni evine hoşgeldin Sofia..İnşallah güzel günler geçirirsin burda..
Sofia:Çok fazla kalmıyacağım nasıl olsa..
Yavuz:Hşş...Nereye?
Engin:Bavullar..
Yavuz:Bırak..Git sende evine..Kaç gündür yoksun ortalıkta..Anan baban merak etmiştir seni..
Engin:Baş üstüne başkomserim..
Yavuz:Hadi....Yürü git..Hadi..Noliy..
Bavulları alır apartmana girirler..
Yavuz:Kızım sen bu bavulun içine ne koydun yaw..Belim arkam kırıldı yaw..
Sofia:Hiç birşey koymadım 3-5 kıyafet işte..
Yavuz:3-5 kıyafet mi?3-5 kıyafet ya kızım sizin orda elbiseleri çelik zıhlamı yapıyolar yav..Hele bak...Bak hale kızım hele şöyle yardım et yardım..Çek..
İdil:Afedersiniz beni de bekler misiniz?Pardon..
Yavuz:Bu ne lan..
Sofia:Kimdi o?
Yavuz:Kim kimdi?
Sofia:Az önce ki kadın?
Yavuz:Hangi kadın?
Sofia:Az önce ektiğimiz kadın..
Yavuz:Haa..tanımıyorum..
Sofia:Neden bilerek kapıyı kapattın o zaman..
Yavuz:Yoo bilerek ben kapıyı felan kapatmadım canım..kapı açıktı içeri girdi...yani girmesi lazımdı..hatta yaptım yapma kapattım bende..yani heralde aşağıda 1. katta apartmanın illah asansörü var diye asansöre binmek zorundalar mı ya 1 kat yürüse nolur olur mu yani nedir yani..
Yavuz:Ya bi bavul bu kadar şerefsiz olur mu yaw..çıksana ordan..geç geç..
İdil:İyi akşamlar Yavuz bey..
Yavuz:İyi akşamlar..
İdil:Yavuz bey siz napıyorsunuz burda Allah aşkına??
Yavuz:Beni maaşım az geliyor ya..Yetmiyor o yüzden akşamları bu apartmanda kapıcılık yapıyorum..o yüzden servise çıktım..napıcam ya yoldan geldik bavulları indirdik..
İdil:Yok benim daha bi genel soruydu..Yani burda bu apartmanda ne işiniz var?
Yavuz:Yaw evimize geldik..
İdil:Evinize mi geldiniz?
Yavuz:Evet..Yaw ben şu dairede oturuyorum..Peki sizin ne işiniz var burda?Ha 2 gün mesaiye gelmedim diye bana hesap sormaya geldiyseniz ben müdürümden izin aldım..izin aldım da gittim selanik'e böyle elimde kapı gibi kağıdım var..
İdil:Yok bende şu dairede oturuyorumda onun için sordum..
Yavuz:Eyi..Alla alla valla mı?
İdil:Valla..
Yavuz:Abooo
İdil:Şube de masalarımız karşı karşıya burda da evlerimiz ne kadar ilginç dimi?
Yavuz:Yaa çok ilginç..
Yavuz:Yok kendisi benim büyük halam oluyor..Ne diyorsunuz hanfendi ya..Kızım o benim öz kızım..Ya benim gibi adamda bu yaşta sevgili olur mu ya..
İdil:Bilemem...Merhaba ben İdil..Babanın amiriyim..
Sofia:Amir ne demek?
İdil:Babanın üstüyüm..Yani babam benim emrimde çalışıyo..Benim iznim olmadan hareket edemiyo demektir..
Yavuz:Hadi kızım geç oldu evimize gidelim..
Sofia:Tanıştığımıza memnun oldum ben de Sofia..
İdil:Ne güzel bir ismin var..
Sofia:Teşekkür ederim...Yunan ismi..Ben yunanlıyım da..
Yavuz:Ne..Yarı yunanlı..Diğer yarısı da Türk yani doğal olarak Adanalı oluyor..
Sofia:Adanalı mı?
Yavuz:Noldu hanfendi beğenemedin mi?Bundan sonra birisi sana nerelisin diye sorduğun da Adanalıyık diyeceksin..
Sofia:Selanikliyik desem..
Yavuz:Yaw kızım hiç Selaniklik Allah'ın adamıyık diye bi laf olur mu ya?
Sofia:Ne?
Yavuz:Yürü yürü hadi yürü..
İdil:Bi kızınız olduğunu bilmiyordum..
Yavuz:Valla ben de bilmiyordum..Yani yeni öğrendim..
Sofia:Ne kadar tatlı bi kadın değil mi?
Yavuz:Geç kız geç..geç geç..
Yavuz:Geç kızım..Dur nereye gidiyosun ya..Dur bak kızım ben öğreteyim sana..Şimdi bak ders 1 bir türk evinde ayakkabıyla dolaşılmaz..Niye çünkü ayakkabıyla eve uğursuzluk,melanet herşeyi getirirsin..O yüzden ayakkabıları kapıda çıkaracaksın çıkar..bak haa..al erkek terliği ama idare et yarın alırız bişe olmaz..hah..mahşallah kıızm senin ayaklarında biraz büyükmüş ha..kızzz ah bende senin yanında cüce duruyordum ayakkabıları çıkardık aynı boya geldik bak..yürü yürü yürü..abuuu kusura bakma kızım bende tam yerleşemedim..daha 3 gün önce tahinim çıktı izmirden buraya biliyor musn..öyle apar topar neyim var neyim yok kolilere koydum geldim istanbula..
Sofia:Önemli değil ben çok fazla kalmayacağım zaten..
Yavuz:Yaw anladık kızım tamam çok kalmayacaksın 2 dk da bir tekrarlayıp durma bunu..Ya bak annenin canına kıyanlar neden senin de canına kastettiler.senden ne istiyorlar neyin peşindeler hele önce bunu anlayalım..yunanistan polisi iyice bu olayı araştırsın..yani ele başlarını yakalayıp içeri atsınlar ondan sonra dönersin ordaki evine..ama tehlikenin tamamen geçtiğine emin olmadan ben seni bi yere gönderemem e bende burda bi babayım sonuçta yaw..Hem bak yaw ne diyecem Sofia belki sen zamanla seversin buraları alışırsın istanbula istanbul güzel şehirdir..yani bak adana 1 istanbul 2 düşün o kadar güzel bir yer yani burası..
Sofia:Ben yatıyorum..İyi geceler..
Yavuz:Sofia..Sofia..Sofia kızım..uyudun mu?hiii abuuu..Sofia ya kızım napıyosun orda..Boynun içeri kaçacak..kutu kola gibi kalacaksın sonra yaw..
Sofia: Dinleniyorum..
Yavuz:Kızım yatak fazla rahat geldi galiba..
Sofia:Ben böyle daha iyiyim..
Yavuz:Anladım..İçerde bi de çivi ip yatağı var istersen onda yat daha rahat edersin..
Sofia:Üfff..
Yavuz:Hadi bak sana süt getirdim..
Sofia:Ben süt sevmem..
Yavuz:Niye çok faydalı bişe olduğu için mi?
Sofia:Hayır kokusunu sevmiyorum..
Yavuz:Ay kokusunu sevmiyorum..burnunu kapatıp iç ozaman..
Sofia:Ya istemiyorum dedim..
Yavuz:Eyi ben buraya bırakıyorum istediğin zaman içersin..İnatçı kafi yaw..
Sofia:Bu resimdeki adam kim?O da annemin arkadaşıydı heralde?
Yavuz:Bu Maraz Ali..Benim çocukluk arkadaşım..hatta gan gardaşım..
Sofia:Gan gardaş ne demek?
Yavuz:Şimdi..biz küççükken yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmezdi..yani biz çok yakın arkadaştık..Biz böyle ellerimizi kestik birbirine yapıştırdık..gan gardaşı olduk..
Sofia:Maraz ne demek?
Yavuz:Maraz demek büyük arıza demek..bizim bu Ali küççükken çok kavgacıydı..her durum da bir Maraz yani bir arıza çıkartıyordu..mahallede kafasını kırmadığı çocuk kalmamıştı..ortalıiğı toz duman ederdi..ben taktım ona bu lakabı Maraz Ali diye..
Sofia:Maraz Ali demi polis?
Yavuz: Polis-ti..Annen ben Ali beraber görev aldık ilk zamanlar..Sonra o yanlış işlere karıştı..attılar teşkilattan..
Sofia:Şimdi napıyor peki?
Yavuz:Bilmem..Yıllardır görüşmüyoruz..En son bi araba yıkama yeri açtığını duymuştum kendi halinde..öyle sakin bir hayat kurmuş kendine..öyle diyolar..
Sofia:Sen epey değişmişsin ama..
Yavuz:ee yıllar insanı değiştiriyor tabi normal..
Sofia:Yani baya şişmanlamışsın..O zamanlar göbek felan yokmuş..
Yavuz:Ne göbeği kızım..oturunca kazak potluk yapıyor ondan öyle görünüyor yani..bak çakı gibi adamım yaw..ney alla alla..neyse hadi ben yatıyorum sende fazla oturma uyu dinlen biraz hadi kızım..hadi..Bu ne kızım yaw..Bilgisayar koleksiyonu mu yapıyorsun sen?
Sofia:Bu annemin bilgisayarı..Ölmeden öldürülmeden önce bana emanet etmişti..
Yavuz:Şimdi bu bilgisayar hep senin yanındamıydı...
Sofia:Evet..Annem sıkı sıkı sakla kimseye verme demişti..Bende hep yanımda taşıyorum..
Yavuz:Sizin eve girip evi dağıttıklarında evde değildi yani bu öyle mi?
Sofia:Hayır..
Yavuz:Neyin peşinde olduklarını bulduk galiba..Sofia kızım bi süre o bende kalabilir mi?....Sağol..
Sofia:Şifresini bilmiyorum ama..
Yavuz:Ben bi yolunu bulur açarım boşver..Hadi kızım allah rahatlık versin..
Sofia:Annemi öldürenleri bulup cezalandıracaksın değil mi?
Yavuz:Bunu yapmadan son nefesimi vermeyi düşünmüyorum kızım..Annenin kanı yerde kalmayacak merak etme..Hadi kızım allah rahatlık versin..
Misafir
Misafir
Anonymous

3.Bölüm Replikleri Empty
MesajKonu: Geri: 3.Bölüm Replikleri   3.Bölüm Replikleri I_icon_minitimePaz Ara. 07, 2008 8:46 pm

Korsan DVD çetesini çökertmeye giderken...
Adanalı:Özel harekata haber verin..Helikopter,tank,banzer ne varsa hepsini hazırlasınlar
Misafir
Misafir
Anonymous

3.Bölüm Replikleri Empty

Yavuz:Noldu hanfendi beğenemedin mi?Bundan sonra birisi sana nerelisin diye sorduğun da Adanalıyık diyeceksin..
Misafir
Misafir
Anonymous

3.Bölüm Replikleri Empty
MesajKonu: Geri: 3.Bölüm Replikleri   3.Bölüm Replikleri I_icon_minitimePtsi Ara. 08, 2008 11:14 am

Komiser Yavuz: Ula ekmeğe bak sopa gibi olmuş, bununla savaşa gidilir 3.Bölüm Replikleri Biggrin

Sofia: Emrecan var, Levent var...
Komiser Yavuz: Gızım bunların içinde hiç erkek yokmu, ne bu milli takım 11' i gibi

Cakma Memoli: _Komiserim depoyu basmaya hemen gidecekmiyiz?
Adanali: _ Evet hemen kosun!, suvariler helikopter tank getirin! BÜYÜK dvd cetesini basmaya gidiyoruz!! Al su dosyayi!!
....
....
Cakma Memoli:_ Komiserim depoyu basmaya simdi mi gidecegiz?
Adanali:_ YAUW siz ne merakliymissiniz depo basmaya!!! Neyse hadi gidelim de, siz de rahat edin, bende..

Çakma memoli seni ! Yürü ! Sie

- He bak şimdi şu soldan 4. bloğa gir orda da var galiba ben bi sesler duydum .. He biz burdayız biz içeri gelene kadar sakın dışarı çıkma tamammı ?

+ Tamam başkomserim

- İçeri girince habire kimse yoklmuu ?? Kimse yokmuuu ? diye bağır !

Yavuz:Yok kendisi benim büyük halam oluyor.
Misafir
Misafir
Anonymous

3.Bölüm Replikleri Empty
MesajKonu: Geri: 3.Bölüm Replikleri   3.Bölüm Replikleri I_icon_minitimePtsi Ara. 08, 2008 11:15 am

Evin önünde[Engin&Sofia&Yavuz]
Yavuz:Yeni evine hoşgeldin Sofia..İnşallah güzel günler geçirirsin burda..
Sofia:Çok fazla kalmıyacağım nasıl olsa..
Yavuz:Hşş...Nereye?
Engin:Bavullar..
Yavuz:Bırak..Git sende evine..Kaç gündür yoksun ortalıkta..Anan baban merak etmiştir seni..
Engin:Baş üstüne başkomserim..
Yavuz:Hadi....Yürü git..Hadi..Noliy..
Bavulları alır apartmana girirler..
Yavuz:Kızım sen bu bavulun içine ne koydun yaw..Belim arkam kırıldı yaw..
Sofia:Hiç birşey koymadım 3-5 kıyafet işte..
Yavuz:3-5 kıyafet mi?3-5 kıyafet ya kızım sizin orda elbiseleri çelik zıhlamı yapıyolar yav..Hele bak...Bak hale kızım hele şöyle yardım et yardım..Çek..
İdil:Afedersiniz beni de bekler misiniz?Pardon..
Yavuz:Bu ne lan..
Sofia:Kimdi o?
Yavuz:Kim kimdi?
Sofia:Az önce ki kadın?
Yavuz:Hangi kadın?
Sofia:Az önce ektiğimiz kadın..
Yavuz:Haa..tanımıyorum..
Sofia:Neden bilerek kapıyı kapattın o zaman..
Yavuz:Yoo bilerek ben kapıyı felan kapatmadım canım..kapı açıktı içeri girdi...yani girmesi lazımdı..hatta yaptım yapma kapattım bende..yani heralde aşağıda 1. katta apartmanın illah asansörü var diye asansöre binmek zorundalar mı ya 1 kat yürüse nolur olur mu yani nedir yani..
Yavuz:Ya bi bavul bu kadar şerefsiz olur mu yaw..çıksana ordan..geç geç..
İdil:İyi akşamlar Yavuz bey..
Yavuz:İyi akşamlar..
İdil:Yavuz bey siz napıyorsunuz burda Allah aşkına??
Yavuz:Beni maaşım az geliyor ya..Yetmiyor o yüzden akşamları bu apartmanda kapıcılık yapıyorum..o yüzden servise çıktım..napıcam ya yoldan geldik bavulları indirdik..
İdil:Yok benim daha bi genel soruydu..Yani burda bu apartmanda ne işiniz var?
Yavuz:Yaw evimize geldik..
İdil:Evinize mi geldiniz?
Yavuz:Evet..Yaw ben şu dairede oturuyorum..Peki sizin ne işiniz var burda?Ha 2 gün mesaiye gelmedim diye bana hesap sormaya geldiyseniz ben müdürümden izin aldım..izin aldım da gittim selanik'e böyle elimde kapı gibi kağıdım var..
İdil:Yok bende şu dairede oturuyorumda onun için sordum..
Yavuz:Eyi..Alla alla valla mı?
İdil:Valla..
Yavuz:Abooo
İdil:Şube de masalarımız karşı karşıya burda da evlerimiz ne kadar ilginç dimi?
Yavuz:Yaa çok ilginç..
Yavuz:Yok kendisi benim büyük halam oluyor..Ne diyorsunuz hanfendi ya..Kızım o benim öz kızım..Ya benim gibi adamda bu yaşta sevgili olur mu ya..
İdil:Bilemem...Merhaba ben İdil..Babanın amiriyim..
Sofia:Amir ne demek?
İdil:Babanın üstüyüm..Yani babam benim emrimde çalışıyo..Benim iznim olmadan hareket edemiyo demektir..
Yavuz:Hadi kızım geç oldu evimize gidelim..
Sofia:Tanıştığımıza memnun oldum ben de Sofia..
İdil:Ne güzel bir ismin var..
Sofia:Teşekkür ederim...Yunan ismi..Ben yunanlıyım da..
Yavuz:Ne..Yarı yunanlı..Diğer yarısı da Türk yani doğal olarak Adanalı oluyor..
Sofia:Adanalı mı?
Yavuz:Yaw kızım hiç Selaniklik Allah'ın adamıyık diye bi laf olur mu ya?
Sofia:Ne?
Yavuz:Yürü yürü hadi yürü..
İdil:Bi kızınız olduğunu bilmiyordum..
Yavuz:Valla ben de bilmiyordum..Yani yeni öğrendim..
Sofia:Ne kadar tatlı bi kadın değil mi?
Yavuz:Geç kız geç..geç geç..
Yavuz:Geç kızım..Dur nereye gidiyosun ya..Dur bak kızım ben öğreteyim sana..Şimdi bak ders 1 bir türk evinde ayakkabıyla dolaşılmaz..Niye çünkü ayakkabıyla eve uğursuzluk,melanet herşeyi getirirsin..O yüzden ayakkabıları kapıda çıkaracaksın çıkar..bak haa..al erkek terliği ama idare et yarın alırız bişe olmaz..hah..mahşallah kıızm senin ayaklarında biraz büyükmüş ha..kızzz ah bende senin yanında cüce duruyordum ayakkabıları çıkardık aynı boya geldik bak..yürü yürü yürü..abuuu kusura bakma kızım bende tam yerleşemedim..daha 3 gün önce tahinim çıktı izmirden buraya biliyor musn..öyle apar topar neyim var neyim yok kolilere koydum geldim istanbula..
Sofia:Önemli değil ben çok fazla kalmayacağım zaten..
Yavuz:Yaw anladık kızım tamam çok kalmayacaksın 2 dk da bir tekrarlayıp durma bunu..Ya bak annenin canına kıyanlar neden senin de canına kastettiler.senden ne istiyorlar neyin peşindeler hele önce bunu anlayalım..yunanistan polisi iyice bu olayı araştırsın..yani ele başlarını yakalayıp içeri atsınlar ondan sonra dönersin ordaki evine..ama tehlikenin tamamen geçtiğine emin olmadan ben seni bi yere gönderemem e bende burda bi babayım sonuçta yaw..Hem bak yaw ne diyecem Sofia belki sen zamanla seversin buraları alışırsın istanbula istanbul güzel şehirdir..yani bak adana 1 istanbul 2 düşün o kadar güzel bir yer yani burası..
Sofia:Ben yatıyorum..İyi geceler..
Yavuz:Sofia..Sofia..Sofia kızım..uyudun mu?hiii abuuu..Sofia ya kızım napıyosun orda..Boynun içeri kaçacak..kutu kola gibi kalacaksın sonra yaw..
Sofia: Dinleniyorum..
Yavuz:Kızım yatak fazla rahat geldi galiba..
Sofia:Ben böyle daha iyiyim..
Yavuz:Anladım..İçerde bi de çivi ip yatağı var istersen onda yat daha rahat edersin..
Sofia:Üfff..
Yavuz:Hadi bak sana süt getirdim..
Sofia:Ben süt sevmem..
Yavuz:Niye çok faydalı bişe olduğu için mi?
Sofia:Hayır kokusunu sevmiyorum..
Yavuz:Ay kokusunu sevmiyorum..burnunu kapatıp iç ozaman..
Sofia:Ya istemiyorum dedim..
Yavuz:Eyi ben buraya bırakıyorum istediğin zaman içersin..İnatçı kafi yaw..
Sofia:Bu resimdeki adam kim?O da annemin arkadaşıydı heralde?
Yavuz:Bu Maraz Ali..Benim çocukluk arkadaşım..hatta gan gardaşım..
Sofia:Gan gardaş ne demek?
Yavuz:Şimdi.***** küççükken yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmezdi..yani biz çok yakın arkadaştık.***** böyle ellerimizi kestik birbirine yapıştırdık..gan gardaşı olduk..
Sofia:Maraz ne demek?
Yavuz:Maraz demek büyük arıza demek.*****im bu Ali küççükken çok kavgacıydı..her durum da bir Maraz yani bir arıza çıkartıyordu..mahallede kafasını kırmadığı çocuk kalmamıştı..ortalıiğı toz duman ederdi..ben taktım ona bu lakabı Maraz Ali diye..
Sofia:Maraz Ali demi polis?
Yavuz: Polis-ti..Annen ben Ali beraber görev aldık ilk zamanlar..Sonra o yanlış işlere karıştı..attılar teşkilattan..
Sofia:Şimdi napıyor peki?
Yavuz:Bilmem..Yıllardır görüşmüyoruz..En son bi araba yıkama yeri açtığını duymuştum kendi halinde..öyle sakin bir hayat kurmuş kendine..öyle diyolar..
Sofia:Sen epey değişmişsin ama..
Yavuz:ee yıllar insanı değiştiriyor tabi normal..
Sofia:Yani baya şişmanlamışsın..O zamanlar göbek felan yokmuş..
Yavuz:Ne göbeği kızım..oturunca kazak potluk yapıyor ondan öyle görünüyor yani..bak çakı gibi adamım yaw..ney alla alla..neyse hadi ben yatıyorum sende fazla oturma uyu dinlen biraz hadi kızım..hadi..Bu ne kızım yaw..Bilgisayar koleksiyonu mu yapıyorsun sen?
Sofia:Bu annemin bilgisayarı..Ölmeden öldürülmeden önce bana emanet etmişti..
Yavuz:Şimdi bu bilgisayar hep senin yanındamıydı...
Sofia:Evet..Annem sıkı sıkı sakla kimseye verme demişti..Bende hep yanımda taşıyorum..
Yavuz:Sizin eve girip evi dağıttıklarında evde değildi yani bu öyle mi?
Sofia:Hayır..
Yavuz:Neyin peşinde olduklarını bulduk galiba..Sofia kızım bi süre o bende kalabilir mi?....Sağol..
Sofia:Şifresini bilmiyorum ama..
Yavuz:Ben bi yolunu bulur açarım boşver..Hadi kızım allah rahatlık versin..
Sofia:Annemi öldürenleri bulup cezalandıracaksın değil mi?
Yavuz:Bunu yapmadan son nefesimi vermeyi düşünmüyorum kızım..Annenin kanı yerde kalmayacak merak etme..Hadi kızım allah rahatlık versin
crayzz_01
SüPer Üye
SüPer Üye

3.Bölüm Replikleri Empty
MesajKonu: Geri: 3.Bölüm Replikleri   3.Bölüm Replikleri I_icon_minitimePerş. Ara. 11, 2008 6:31 pm

tesekkurler elınıze sağlık
Admin
Admin
Admin

3.Bölüm Replikleri Empty
MesajKonu: Geri: 3.Bölüm Replikleri   3.Bölüm Replikleri I_icon_minitimePerş. Ara. 11, 2008 10:50 pm

ElleriNe SağLık Smile)
https://adanali.forum-canada.com
koray
SüPer Üye
SüPer Üye
koray

3.Bölüm Replikleri Empty
MesajKonu: Geri: 3.Bölüm Replikleri   3.Bölüm Replikleri I_icon_minitimeÇarş. Ara. 17, 2008 7:07 pm

paylasım için tsk
http://www.sanalika.com
Maraz.
HariKasıN :)
HariKasıN :)
Maraz.

3.Bölüm Replikleri Empty
MesajKonu: Geri: 3.Bölüm Replikleri   3.Bölüm Replikleri I_icon_minitimeCuma Mayıs 01, 2009 12:51 am

Ellerine Saglik Smile

3.Bölüm Replikleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 1.Bölüm Replikleri
» 2.Bölüm Replikleri
» 4.Bölüm Replikleri
» 21.Bolum Fragmani
» 19.Bolum Yorumlari...