AdanaLi ResMi Fan SiteSi..!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AdanaLi ResMi Fan SiteSi..!!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Af Nickleri,Affettirme Msn Yazilari

4 posters
YazarMesaj
Kumpass
AdanaLı HayRanı
AdanaLı HayRanı
Kumpass

Af Nickleri,Affettirme Msn Yazilari Empty
MesajKonu: Af Nickleri,Affettirme Msn Yazilari   Af Nickleri,Affettirme Msn Yazilari I_icon_minitimePtsi Ocak 12, 2009 4:27 pm

YeRi GeLMi$ aClYaDa GüLMü$SeM , SaNa oLaN SeVDaMDaNDlR BiLeSiN . . .

Bعn SعviLmعyعn ADAM tamammı.
bعn ©️عZaLı tamamdır...

TakLitLعrimdعn Sakınmayın Çünkü Bana uLaşamıcanıs İçin Ancaq OnLarLa Yعtinirsinizz!!!=))

']['®️íBµ]\[ ¢Ø©️µgµ

suskunluğum asaletimdir...her lafa verilecek bir cevabım var ama ; lafa bakarım laf mı diye ; bir de söyleyene bakarım adam mı diye...

şimdi daha iyi anlıyorum ki,nefes almak değilmiş,yaşamak.ateşlerde yanmak gibi bişey,seni severken sensiz olmak...

herkesin üç kişiliği vardır;ortaya çıkardığı,sahip olduğu,sahip olduğunu sandığı...

insanlar gelmeleriyle yalnızlıklarını dağıtanları severler,gitmeleriyle kendilerini yalnız bırakanlara aşık olurlar...

aşk, seven için ızdırap,sevilen için gururdur.karşılıklı sevenler için saadet, sevipte sevilmeyenler içinse; ö l ü m d ü r ...

sen beni,benim seni sevdiğim kadar sevseydin;benim seni senin beni sevdiğin kadar sevdiğimi a n l a r d ı n ...

ne ses , ne nefes , ne de rüzgar bağışlar seni, dönüp sırtını giderken, söyle kim kaşılar seni !!!

birgün karşılaşırsak ayrıldığımız yerde, eller gibi davranıp görmemezlikten gelme...

aşık olup acı çekeceğime, nezle olur burnumu çekerim daha iyi...

gülü gülene,sevgiyi bilene, nefreti hakedene,kalbi taşıyabilene vermeli...

seni seviyorum diyen dillere değil,senin için ağlayan gözlere inan...
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Af Nickleri,Affettirme Msn Yazilari   Af Nickleri,Affettirme Msn Yazilari I_icon_minitimePtsi Ocak 12, 2009 7:12 pm

Süper Smile Saol
https://adanali.forum-canada.com
crayzz_01
SüPer Üye
SüPer Üye

MesajKonu: Geri: Af Nickleri,Affettirme Msn Yazilari   Af Nickleri,Affettirme Msn Yazilari I_icon_minitimeÇarş. Ocak 28, 2009 2:03 pm

paylasım ıcın sağol
koray
SüPer Üye
SüPer Üye
koray

MesajKonu: Geri: Af Nickleri,Affettirme Msn Yazilari   Af Nickleri,Affettirme Msn Yazilari I_icon_minitimeCuma Şub. 20, 2009 9:48 pm

paylasım için saol
http://www.sanalika.com

Af Nickleri,Affettirme Msn Yazilari
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Aşk Nickleri 1
» Aşk Nickleri
» Hastalık Nickleri